Guest Join UsHey Guest,
Welcome, Join our awesome community where you can discuss on various topics :-
Some point about your community
Some point about your community
Some point about your community
Some point about your community
Some point about your community
Some point about your community
Some point about your community
Much More.. or Create an Account


Witaj na forum. Sprawdź nowe tematy. Dołącz do dyskusji tutaj.
Ubezpieczenie turystycznie?
#1
Czy możecie podpowiedzieć gdzie i jakie ubezpieczenie turystyczne warto wykupić na wyjazd do Anglii w okresie Świętecznym? Jedziemy z rodziciami na Święta do siostry i wiem, że trzeba mieć ubezpieczenie. Pytanie tylko jakie?
Odpowiedz
#2
Teoretycznie możecie mieć tylko kartę EKUZ z NFZ, która daje Wam możliwość leczenia w ramach ubezpieczenia zdrowotnego w Polsce. Ale wiem, że wiele osób wykupuje dodatkowo jeszcze właśnie prywatne ubezpieczenia. Zobacz sobie może w jakiejś porównywarce ubezpieczeń albo do jakiegoś agenta się udajcie.
Odpowiedz
#3
Skorzystałam z Wakacyjnej Polisy, zamówiliśmy ubezpieczenie z niedużą kwotą ubezpieczenia za nieduże pieniądze. Ale głównie dlatego, ze EKUZ obejmuje tylko pomoc medyczną. A takie prywatne ubezpieczenie też duzo inncych rzeczy. A jednak rodzice to starsi ludzie.
Odpowiedz
#4
Ja zawsze mam EKUZ i własne ubezpieczenie, ale zawsze wykupuje u swojego agneta a on przesyła mi wszystko mailem. Daje też zniżki bo mam kilka ubezpieczeń w danej firmie. Ale jestem zdania, ze takie ubezpieczenie to grosze a może oszczędzić dużo pieniędzy. Bo za granicą wszystko kosztuje.
Odpowiedz
#5
No to prawda. I nie chodzi tu tylko o pomoc meczyczna bo faktycznie z kartą EKUZ to się dostanie. Ale w razie śmierci, a taka też może się zdarzyć wtedy koszty pokrywa się z własnej kieszeni. Właśnie na tej Wakacyjnej Polisie widziałam, ze ubezpieczenie obejmuje również tego typu rzeczy.
Odpowiedz
#6
Oj nie raz słyszy sie o tym, że potem bliscy nie mają pieniędzy by przetransportować ciało do kraju. A mając ubezpieczenie jednak to się zapewnia. A jak się na tej https://wakacyjnapolisa.pl/ patrzy to koszt ubezpieczenia nie są jakieś nie wiadomo jakie duże.
Odpowiedz


Skocz do:


O Forum gminne

Forum gminne to inicjatywa dla mieszkańców małych ojczyzn. Znajdziesz to bierzące informacje ze swojej gminy. Wyrazisz też opinie.

Zapraszamy do dyskusji.

              Panel użytkownika

              Reklama