Forum gminne

Pełna wersja: Ubezpieczenie turystycznie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy możecie podpowiedzieć gdzie i jakie ubezpieczenie turystyczne warto wykupić na wyjazd do Anglii w okresie Świętecznym? Jedziemy z rodziciami na Święta do siostry i wiem, że trzeba mieć ubezpieczenie. Pytanie tylko jakie?
Teoretycznie możecie mieć tylko kartę EKUZ z NFZ, która daje Wam możliwość leczenia w ramach ubezpieczenia zdrowotnego w Polsce. Ale wiem, że wiele osób wykupuje dodatkowo jeszcze właśnie prywatne ubezpieczenia. Zobacz sobie może w jakiejś porównywarce ubezpieczeń albo do jakiegoś agenta się udajcie.
Skorzystałam z Wakacyjnej Polisy, zamówiliśmy ubezpieczenie z niedużą kwotą ubezpieczenia za nieduże pieniądze. Ale głównie dlatego, ze EKUZ obejmuje tylko pomoc medyczną. A takie prywatne ubezpieczenie też duzo inncych rzeczy. A jednak rodzice to starsi ludzie.
Ja zawsze mam EKUZ i własne ubezpieczenie, ale zawsze wykupuje u swojego agneta a on przesyła mi wszystko mailem. Daje też zniżki bo mam kilka ubezpieczeń w danej firmie. Ale jestem zdania, ze takie ubezpieczenie to grosze a może oszczędzić dużo pieniędzy. Bo za granicą wszystko kosztuje.
No to prawda. I nie chodzi tu tylko o pomoc meczyczna bo faktycznie z kartą EKUZ to się dostanie. Ale w razie śmierci, a taka też może się zdarzyć wtedy koszty pokrywa się z własnej kieszeni. Właśnie na tej Wakacyjnej Polisie widziałam, ze ubezpieczenie obejmuje również tego typu rzeczy.
Oj nie raz słyszy sie o tym, że potem bliscy nie mają pieniędzy by przetransportować ciało do kraju. A mając ubezpieczenie jednak to się zapewnia. A jak się na tej https://wakacyjnapolisa.pl/ patrzy to koszt ubezpieczenia nie są jakieś nie wiadomo jakie duże.