Forum gminne
Pomysł na aranżacje salonu? - Wersja do druku

+- Forum gminne (http://www.forumgminne.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (http://www.forumgminne.pl/forum-18.html)
+--- Dział: Rodzina (http://www.forumgminne.pl/forum-19.html)
+--- Wątek: Pomysł na aranżacje salonu? (/thread-81.html)Pomysł na aranżacje salonu? - Karmenka - 04-24-2019

Czy możecie pokazać wasze salony w domach? Poszukuję inspiracji na wystrój i dekoracje? Podoba mi się styl skandynawski, ale mam też problem z wyborem podłogi. Co się u Was sprawdza, panele czy deski?


RE: Pomysł na aranżacje salonu? - Suszara - 04-24-2019

Na Pintereście jest masa pomysłów, dodatkowo są blogi wnętrzarskie i tam jest dużo wizualizacji z których można skorzystać. Co do podłogi to ja poczatkowo chciałam panele, ale koleżanka odradziła. Bo jeśli trafimy na słabe to szybko nam się zniszczą. A jednak salon to miejsce spotkań rodziny. Na https://www.merkurymarket.pl/plytki-do-salonu/ znalazłam płytki które imitują deskę. Ich położenie jest dość łatwe a trwałość dobra. No i na dużej powierzchni ładna płytka daje też klasy.


RE: Pomysł na aranżacje salonu? - Wiktorek - 04-25-2019

W salonie prócz mebli, podłogi warto też zwrócić uwagę na takie elementy jak gniazdka i właczniki światła. Obecnie producenci dbają o wygląd tego typu elementów. Seria Legrand Mosaic ma na prawdę fajny osprzęt i można je wkomponować w wystruj dzieki czemu nie rzucają się w oczy a są dodatkowym elementem dekoracyjnym pomieszczenia.